Měsíc rehabilitace pro Tomíčka

Měsíc rehabilitace pro Tomíčka

Tomíkovi bylo diagnostikováno mozkové onemocnění zvané lisencefalie. S ní spojené poruchy funkce mozku jsou natolik závažné, že Tommy je zatím zcela nesoběstačný a vyžaduje intenzivní celodenní péči.

Ke zmírnění následků postižení mu velmi pomáhají speciální rehabilitace, kde jsou používány nejnovější metody se speciálními pomůckami a výrazně tak Tommymu pomáhají ke zkvalitnění života.

Tomík se díky nim postavil na nožky a velmi se těší ze svých prvních pokusů o soběstačné krůčky. Přitom dle slov lékařů nikdy neměl chodit. I přes těžký hendikep se umí radovat ze života a díky pravidelným terapiím se pomalu učí být nezávislý. Ta radost v jeho očích, když něco sám dokáže, se nedá slovy popsat.

Na péči o Tommyho jsem zůstala sama, ale o to víc se snažím dělat maximum pro to, aby jednou byl alespoň částečně soběstačný a mohl vést důstojný život. K tomu mu výrazně mohou pomoci pravidelné rehabilitace, které bohužel nejsou hrazeny pojišťovnami. Proto Vás velmi prosím o pomoc s jejich financováním.

Za jakoukoliv finanční pomoc, která pomůže Tommyho posunout v jeho nelehké cestě, Vám srdečně děkuji.

Aktuální částka2 000 Kč

Cílová částka11 040 Kč

Není skladem

Popis

X